28 maj DZIEŃ DZIECKA


                Wspaniały piknik strzelecki z okazji Dnia Dziecka odbył się w minoną niedzielę na naszym lokalnym poligonie. Pogoda była doskonała – słoneczna i ciepła, co stworzyło idealne warunki do tego typu wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni możliwością spróbowania swoich sił w strzelectwie, jak również rzucaniu siekierami , paintball’u i poczuli adrenalinę w trakcie szalonej jazdy terenowej (off-road)  jednocześnie ciesząc się wspólną zabawą i wzajemnym wsparciem.

Duża frekwencja była jednym z najbardziej zauważalnych aspektów tego pikniku. Zarówno dzieci jak i dorośli  zapełnili to wydarzenie entuzjazmem i niepohamowaną radością. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa – pełna śmiechu i pasji. 

Uśmiechy na twarzach dzieci były nie do opisania. Widok ich podekscytowania i zadowolenia, gdy po raz pierwszy trafiały w cel, był niezapomniany. Dzieci odkrywały w sobie nowe umiejętności, a ich uśmiechy stanowiły najlepsze dowody na udaną imprezę.

Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowania dla:

Naszego patrona Starosty Powiatu Karkonoskiego: Pana Krzysztofa Wiśniewskiego

wraz z Panem Arturem Smolarkiem i Kamilą Baran.

a także Naszych sponsorów, którzy umożliwili zorganizowanie tego wydarzenia.

Ich wsparcie było kluczowe i bez nich nie bylibyśmy w stanie zapewnić dzieciom tak niezwykłych chwil pełnych emocji i nauki.

Jesteśmy im wdzięczni za to, że mieliśmy możliwość stworzenia niezapomnianego pikniku strzeleckiego dla dzieci,
który na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Serdecznie dziękujemy!

GALERIA