Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie "Strzelec"

Jeleniogórskie towarzystwo strzeleckie

Dołącz do nas

"strzelec"

Dołącz do JTS STRZELEC

Zostać członkiem JTS „Strzelec” jest proste, łatwe i bezbolesne. Wystarczy wybrać co chce się w stowarzyszeniu robić i wypełnić odpowiednią deklarację. Do rzeczy. Istnieją dwa typy członkostwa w JTS „Strzelec”. Członkowie JTS „Strzelec” dzielą się na zwyczajnych i wspierających. Czym się różnią możecie przeczytać poniżej.

PROMOCJE

Strzelectwo po taniości. Zarząd JTS „Strzelec” pod wpływem gwałtownej iluminacji ogłosił uchwały, zwane dalej promocjami. Promocje dotyczą wysokości wpisowego i składki rocznej.

Promocje te skierowane są do tych, którzy służą nam wszystkim na co dzień, narażają się częstokroć, oddają coś od siebie lub po prostu chce im się bardziej niż innym. Promocje skierowane są również do Pań bo sport strzelecki nie jest zbyt przesadnie sfeminizowany. Niesłusznie.

Do rzeczy.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosił, że kobiety wstępujące w szeregi stowarzyszenia od 1 stycznia 2019r. zostają zwolnione z opłaty wpisowej a składka roczna dla Pań wynosi 400zł.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosi także że od 1 stycznia 2019r. Honorowi Dawcy Krwi bez względu na ilość oddanych litrów pełnej krwi wstępując do stowarzyszenia zostają zwolnieni z opłaty wpisowej płacą składkę roczną w wysokości 400zł.

Dla osób wstępujących w nasze szeregi w okresie 01.10-31.12  składka roczna zaliczana jest na cały rok następny

O nowych promocjach będziemy informować na bieżąco.

WAŻNE: na pierwszą wpłatę (wpisowe lub składka) czekamy 14 dni, po tym czasie przesłane deklaracje, a niepotwierdzone opłatą będą usuwane.

JTS „Strzelec”