Promocje

  • by

Strzelectwo i off road po taniości. Zarząd JTS „Strzelec” pod wpływem gwałtownej iluminacji ogłosił uchwały, zwane dalej promocjami. Promocje dotyczą wysokości wpisowego i składki rocznej.

Promocje te skierowane są do tych, którzy służą nam wszystkim na co dzień, narażają się częstokroć, oddają coś od siebie lub po prostu chce im się bardziej niż innym.Promocje skierowane są również do Pań bo sport strzelecki i off road ni są zbyt przesadnie sfeminizowane. Niesłusznie.

Do rzeczy.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosił, że kobiety wstępujące w szeregi stowarzyszenia od 1 stycznia 2019r. zostają zwolnione z opłaty wpisowej a składka roczna dla Pań wynosi 200zł.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosi także że od 1 stycznia 2019r. Honorowi Dawcy Krwi bez względu na ilość oddanych litrów pełnej krwi wstępując do stowarzyszenia zostają zwolnieni z opłaty wpisowej płacą składkę roczną w wysokości 200zł.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosił również, że Policjanci, Strażacy (zawodowi i ochotnicy), Strażnicy Miejscy, Wojsko – generalnie wszyscy przedstawiciele służb mundurowych zwolnieni są z wpisowego i płacą jedynie składkę członkowską w pełnym wymiarze, tj. 200zł

O nowych promocjach będziemy informować na bieżąco.

JTS „Strzelec”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *