Strzelectwo i off road po taniości. Zarząd JTS „Strzelec” pod wpływem gwałtownej iluminacji ogłosił uchwały, zwane dalej promocjami. Promocje dotyczą wysokości wpisowego i składki rocznej.

Promocje te skierowane są do tych, którzy służą nam wszystkim na co dzień, narażają się częstokroć, oddają coś od siebie lub po prostu chce im się bardziej niż innym.Promocje skierowane są również do Pań bo sport strzelecki i off road ni są zbyt przesadnie sfeminizowane. Niesłusznie.

Do rzeczy.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosił, że kobiety wstępujące w szeregi stowarzyszenia płacą wpisowe w wysokości 50zł a składka roczna dla Pań wynosi 150zł.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosi także że Honorowi Dawcy Krwi bez względu na ilość oddanych litrów pełnej krwi wstępują do stowarzyszenia płacąc wpisowe w wysokości 50zł i składkę roczną w wysokości 150zł.

Zarząd JTS „Strzelec” ogłosił również, że Policjanci, Strażacy (zawodowi i ochotnicy), Strażnicy Miejscy, Wojsko – generalnie wszyscy przedstawiciele służb mundurowych zwolnieni są z wpisowego i płacą jedynie składkę członkowską w pełnym wymiarze, tj. 200zł

Raz na kwartał ogłaszany jest zwycięzca akcji „Wystrzelaj sobie składkę”. Akcja wystrzelaj sobie składkę polega na tym, że za 1, 2 lub 3 miejsce w każdych zawodach JTS „Strzelec” przyznawane są punkty – 3 za pierwsze, 2 za drugie i 1 za trzecie. Osoba z największą liczbą punktów po rozegraniu zawodów w każdym kwartale wygrywa składkę na rok następny lub wpisowe i składkę jeżeli do JTS „Strzelec” nie należy a zechce.

Dodatkowo działa promocja „Przyprowadź kolegę, przyprowadź koleżankę”. W każdym kwartale Zarząd JTS „Strzelec” będzie przypatrywał się czy aby ktoś nie przyprowadził do stowarzyszenia kolegi, koleżanki, przyjaciela Taty lub Mamy, Babci lub Dziadka. W każdym kwartale ogłosimy zwycięzcę akcji „Przyprowadź kolegę, przyprowadź koleżankę”, do wygrania składka członkowska na rok następny. Przyprowadzonych nowych członków musi być więcej niż 1.

I to by było na tyle. O nowych promocjach będziemy informować na bieżąco.

JTS „Strzelec”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *