Strzelnica, czy kicha

Tutaj możecie sobie nawrzucać drodzy niewyżyci :) [No censored]
Wiadomość
Autor
Jeleniogórzanin31
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2017, 01:45
Kontakt:

Strzelnica, czy kicha

#1 Post autor: Jeleniogórzanin31 »

Witam Panów/Panie


Czas wywalić kawę na ławę w związku ze strzelectwem w Jeleniej Górze. Na początku żeby nie było wątpliwości zaznaczę, że nie posiadam broni, nigdy nie strzelałem z broni palnej, osobiście strzelam z karabinu pneumatycznego od dzieciństwa, oczywiście mógłbym mieć broń czarnoprochową, ale nie chcę – zwyczajnie na ten czas nie jara mnie to na tyle, abym poszedł do sklepu.

Spróbuję napisać to tak, aby nikt nie poczuł się urażony, chociaż będzie ciężko. Do tej pory w Jeleniej Górze nie można było nigdzie postrzelać z broni palnej – tak Panowie, dla zwykłego śmiertelnika LOK w Jeleniej Górze i piszę to z pełną premedytacją, to porażka sama w sobie. Smutni Panowie z wąsem, byli żołnierze, policjanci, myśliwi i politycy w kółeczku różańcowym tylko proszę nie zaprzeczać bo zaraz wrzucę kilka ostatnich foto ze spotkań tych ludzi i zamkniemy temat :)

I nie chodzi o to, że tacy ludzie nie mogą przychodzić, nie mają wstępu lub nie są lubiani, ale błagam, tworzyć strzelnicę albo dla wszystkich albo dla „ELYT” z wąsem. Tak więc zwykły Kowalski jak wkroczy między takie postacie zaraz myśli „Co ja tu robię?”

Może jest tak, że mówię o Państwa rodzinie lub znajomych, może „Strzelec” ściśle współpracuje z LOK, może LOK to praktycznie to samo co „Strzelec” - nie wiem, nie mam kontaktów, powiązań, generalnie mnie to wali.

Przejdźmy do strony „Strzelec” - wchodzę, czytam i z miejsca zastanawiam się, czy to kolejna strzelnica dla ELYT z wąsikiem, Panów z fotek opartych o ustrzelonego dzika, polityków, kasiastych mamisynków, których stać żeby strzelać co dzień dla rozrywki – ale broń boże zwykły Kowalski – taki nieprzygotowany, bez własnej broni? Bez wiedzy?! Taki żółtodziób!!!?

No to czytam co jest na stronie, cytuję „Naszym celem jest działalność sportowa prowadzona w formie klubu sportowego, mająca na celu propagowanie i organizowanie wszelkich form aktywności fizycznej, ze szczególnym uwzględnieniem strzelectwa sportowego i rekreacyjnego wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych”.

Przeglądam FB, przeglądam galerię i nie wiem, może to wina początku powstania strzelnicy ale ani dzieci, ani młodzieży tam nie widzę. Ale spokojnie, nie jestem snobem, obserwuję i.... JAK ROZUMIEM interes dopiero się rozkręca. Może jestem ślepy ale nie widzę też ani jednego zdjęcia broni, nie widzę z czego zwykły Kowalski miałby tam strzelać albo wyjaśnienia co „strzelnica” chce zrobić dla ludzi aby każdy, podkreślam każdy kto chce mógł przyjechać i czegoś się tam nauczyć.

FB u Państwa całkowicie leży. Nie znam, ale już wyłapałem kto tym mniej więcej steruje. Jeżeli Państwo chcecie udostępniać co jakiś czas foto koparki, albo wywrotki, albo potem fotki jak to WY strzelacie bo macie pozwolenia, albo Państwa znajomi najbliżsi czy inni „myśliwi”, to tak jakby ta strzelnica dla Jeleniej Góry nie istniała. Jeżeli jednak chcecie robić na tym pieniądze, a co za tym idzie tworzyć świetną rzecz, naprawdę kogoś uczyć, być rozpoznawalnym w całej Polsce, zapraszać tam rodziny, zwykłego Kowalskiego – to jestem z wami całym sercem.

Wracając do FB, żeby nie zarzucono mi słabego rozpoznania w temacie to spójrzcie kto lubi wasz profil...no właśnie...już widzicie, czy mam napisać?


Ludzie zajarani strzelectwem, a przynajmniej mundurami, survivalem, wejdźcie sobie i popatrzcie kto wam zostawił pozytywne komentarze. Ja tam nie widzę „15 letniego Mariusza Nowaka” - „Czekam na waszą strzelnicę, kocham strzelanie, z pewnością zajrzę”, nie widzę tam 25 letniej Elżbiety - „Witam, słyszałam o Państwa strzelnicy, będę pierwszą klientką”.

Po komentarzach nie widzę również entuzjazmu. Bo.....reklama i FB leży. Tam pod tymi fotkami powstawania strzelnicy powinno być przynajmniej z 200 łapek w górę ludzi którzy aż piszczą żeby postrzelać tam ze swojego pneumata, a jeśli jest możliwość, to z broni palnej.

Od przynajmniej jednej strony A4 próbuję Państwu uzmysłowić kim albo będziecie – drugim LOK – albo zrobicie taką reklamę, tak zaczniecie zarządzać tym profilem FB, tak zaczniecie działać a żeby zakupić broń i udostępniać ją oczywiście odpłatnie ludziom, albo, no muszę to napisać wprost stworzycie biologiczne zagrożenie – gó....o na patyku.


Teraz tak. Ile osób napisało coś podobnego na tym forum. Jakaś oznaka zainteresowania, rejestracji, logowania, postu...no właśnie.

Pytanie czy chcecie to zmieć. Może nie, może tworzycie coś dla smutnych Januszów z wąsem.Oby nie.

Jeżeli ktoś sensownie, podkreślam sensownie odpowie na ten post (oczekuje odpowiedzi dłuższej niż jeden wers), to będę miał wrażenie, że jakiś profesjonalista chce ostro w Jeleniej zadziałać, ale jeśli masz mi nawrzucać, albo napisać jaki to LOK jest cudowny, albo że to strzelnica dla wybranych, to wrzuć proszę moje wypociny do kosza i zapomnij.

Do usłyszenia!

Jeleniogórzanin31
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2017, 01:45
Kontakt:

Re: Strzelnica, czy kicha

#2 Post autor: Jeleniogórzanin31 »

Witam

No i sami Panowie widzicie jak to wygląda. Może to brak czasu, ale trzy dni mijają i cisza- na forum ostatni post 20 września. Tak więc żeby dokopać się do jakichś szczegółów to musiałem po danych z tego forum dojść do pewnej osoby, zajrzeć w jej galerię, z tego poziomu wejść na profil "Naucz się strzelać z broni palnej", z tego poziomu kliknąłem w stronkę strzelnica.priv.pl. No dobrze, nie działa :evil: No to poszukać na tablicy i me oczy ujrzały jakiś cennik (mniemam że te bronie będą właśnie dostępne na powstającej strzelnicy?). Żeby znaleźć jakieś plusy, a nie krytykować to pochwalę cennik - o ile taki zostanie. Filmy ze strzelającymi paniami też są ok.


Jeszcze poczekam z 20 dni to poczytam jakiś ciekawy temat dot. strzelnicy, a potem dla relaksu otworzę trunek, wejdę na profil i zrelaksuję się przy filmikach z koparką.
Pozdrawiam

Jacek
Posty: 51
Rejestracja: 15 cze 2017, 09:20
Kontakt:

Re: Strzelnica, czy kicha

#3 Post autor: Jacek »

Panie Marcinie,

Nie wiem skąd wziął Pan pomysł że w Jeleniej Górze zwykły śmiertelnik nie może sobie postrzelać. Ja osobiście jak i wielu moich kolegów z tego klubu, zaczynało swoją przygodę ze strzelectwem prosto z ulicy, bez konszachtów, znajomości i przynależności gdziekolwiek. Wystarczyła odrobina determinacji i chęci a znalazło się miejsce, broń, instruktor i cała masa zabawy która każdego z nas doprowadziła do odkrycia nowej pasji i hobby. Proszę wrzucać dowolne ilości fotografii i grafik, nie zmieni to faktu, że w naszym mieści strzelectwo jest naprawdę na satysfakcjonującym poziomie dostępności.

Nie sposób oceniać mi co Pana wali a co nie i co Pan uważa za g***o na patyku. JTS Strzelec powstał po to, by każdy kto chce i potrafi przestrzegać przepisów bezpieczeństwa w strzelectwie mógł przyjść, postrzelać, nauczyć się czegoś nowego i podzielić się wiedzą i doświadczeniem. W JTS nie dzielimy ludzi na tych z wąsem i powiązaniami i tych z ulicy. Jesteśmy otwarci na wszystkich którym się chce czegoś dowiedzieć, nauczyć się, pokornie przyjąć wiedzę od każdego kto ją posiada niezbędną do bezpiecznego uczestnictwa w strzelectwie kulowym. Każdy żółtodziób jest mile widziany. W zamian oczekujemy zaangażowania w życie klubu i Stowarzyszenia.

Proszę mi wierzyć, dzieci i młodzież strzela i to strzela celnie. Na pikniku strzeleckim który odbył się na naszej strzelnicy we wrześniu, dzieci strzelały z łuku angielskiego oraz broni pneumatycznej, młodzież dodatkowo strzelała z broni centralnego zapłonu. Zapraszam już teraz 22 października na I Zawody Strzeleckie JTS Strzelec - dzieci i młodzież dorosłych uczestników strzela w konkurencji karabin sportowy za darmo.
I zapewniam - każdy, naprawdę każdy może zadzwonić, napisać i umówić się na strzelanie. Każdy bez wyjątku.

Odnoszę wrażenie że ma Pan bardzo dużo energii i entuzjazmu do działania. Niezwykle mnie to cieszy - potrzebujemy ludzi takich jak Pan. Jeżeli jest Pan w stanie napisać mi w czym konkretnie jest Pan w stanie nam pomóc - zdecydowanie łatwiej będzie nam rozmawiać. Stowarzyszenie opiera się na bezinteresownej pracy członków stowarzyszenia, jeżeli ma Pan ochotę dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju JTS Strzelec, proszę o kontakt. Prowadzimy mnóstwo prac fizycznych na strzelnicy, koncepcyjnych poza strzelnicą, porządkowych na poligonie przygotowując teren pod przyszłoroczne wydarzenia.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na strzelnicy 22 października.

Wiceprezes.

Jeleniogórzanin31
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2017, 01:45
Kontakt:

Re: Strzelnica, czy kicha

#4 Post autor: Jeleniogórzanin31 »

Witam

Dziękuję za kontakt, obawiałem się że nikt tu nie zagląda. Uważam, choć mogę się mylić że ktoś, może Pan, może Prezes lub inna wystarczająco kreatywna osoba powinna stworzyć obszerny temat dot. potrzeb strzelnicy. Co mam na myśli, idąc za ciosem skoro strzelnica potrzebuje pomocy, napisać jakiej konkretnie. Pokusić się przy kawie o wypisanie rzeczy tych materialnych i tych w jakiej dziedzinie potrzebna jest pomoc. Taki temat powinien być edytowany i jeśli zadanie zostało wykonane, albo to co trzeba dostarczone, czy też zrobione/ napisać że nie jest to aktualne.

Wtedy też każdy, podkreślam każdy nie tylko Ja, czy Pan będzie wiedzieć w jakim zakresie jest w stanie pomóc. Jeżeli coś trzeba wyciąć to napisać "Potrzebna osoba z piłą spalinową do wykarczowania terenu, osoby chętne proszone o kontakt", "Potrzebna osoba do ręcznego przekopania ziemi...", "Potrzebna osoba posiadająca umiejętności stolarskie - mile widziane narzędzia, materiał zapewniony". Oczywiście szkoda mi czasu na wymyślanie, ale taki temat powinien być rozwinięty. Wtedy Pan Stasiu, Pan Marcin, czy inny Piotrek będzie wszystko wiedział. Jeden będzie miał wyrzynarkę, drugi młotek, a trzeci przywiezie grabie czy łopatę. Potem można to fajnie wrzucać na profil FB, a nie powtarzać się.

Tak więc ja zachęcam do wyszczególnienia zadań, a osoby dobre w danym fachu same się zgłoszą.
Ja w tej chwili przeprowadzam remont, jest to obszerny remont mieszkania. Zatem czasu brak - co nie oznacza, że jak zobaczę taki temat z wypisanymi zadaniami lub potrzebami strzelnicy to będę miał to w nosie.

Warto opierać się na zdjęciach, pokazać co/jak/gdzie, narysować coś nawet długopisem/ czy paint - projekt czegoś. Wytłumaczyć...

Pozdrawiam i czekam na ew.spis. Zobaczymy dzięki temu kto co ma, włącznie z umiejętnościami.

Robert71
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2017, 22:02
Kontakt:

Re: Strzelnica, czy kicha

#5 Post autor: Robert71 »

Witaj!
Czytam Pana posty od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że malkontenctwo jest jedną z cech naszego narodu. Sam całkiem niedawno przystąpiłem do Stowarzyszenia. Decyzję podjąłem podczas ich pierwszej imprezy, kiedy po przybyciu na teren strzelnicy zobaczyłem grupkę zapaleńców, zabieganych , zmęczonych a jednocześnie uśmiechniętych i mocno zaangażowanych w prowadzeniu pokazów. Nie widziałem "smutnych panów" czy przedstawicieli elit.
Normalni, zwyczajni , młodzi ludzie i ich pasja .Ostatnio były pierwsze zawody, w których wziąłem udział. Szału wyników nie było , wiele uwag co do organizacji zawodów, ale żeby zaraz atakować i krytykować. Niech Pan do Nas dołączy,a może wtedy razem będziemy usuwać problemy wieku niemowlęcego.
Pozdrawiam,
Robert

ODPOWIEDZ