Członkostwo w JTS - czyli na czym to polega.

Deklaracje członkowskie i informacje niezbędne dla przyszłych członków i sympatyków Klubu.
Wiadomość
Autor
Gabriel
Sprzątający na forum
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2017, 08:17
Kontakt:

Członkostwo w JTS - czyli na czym to polega.

#1 Post autor: Gabriel »

Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie ‘STRZELEC’, jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym stowarzyszeniem o celach niezarobkowych.
Członkostwo w Klubie opera się zatem na wspólnym jego budowaniu, oczywiście w oparciu o osobiste chęci członków i w miarę ich czasu.
Klub utrzymuje się ze składek członkowskich, które w całości muszą zostać rozdysponowane na potrzeby klubu, czyli np. pikniki strzeleckie, zawody, utrzymanie klubu i obiektu, a w przyszłości nawet zakup klubowej broni.
Wymierną korzyścią z bycia dowolnym członkiem Klubu (wspierającym, lub zwyczajnym) jest to, że każdy z członków ma niepomniejszone prawo do korzystania ze strzelnicy i podlegających Klubowi terenów poligonu, bez dodatkowych opłat.
Rejestrując się na forum każdy członek ma możliwość brania udziału w uporządkowanych dyskusjach dotyczących Klubu i w przydatnych ankietach, oraz znajdzie tutaj również tematyczną pomoc.
Jest to zatem miejsce dla wszystkich ceniących tego typu rekreację i klubowe relacje.

Jeśli chcesz zostać członkiem JTS, pobierz i wypełnij deklarację członkowską dostępną tutaj Zarejestruj się również na naszym Forum.

Czołem!
Prezes

Zablokowany