Budowa, działanie ,konserwacja broni

Omówienia i terminy patentów strzeleckich, uprawnień prowadzących strzelanie, oraz kursów sędziowskich
Wiadomość
Autor
Jacek
Posty: 51
Rejestracja: 15 cze 2017, 09:20
Kontakt:

Budowa, działanie ,konserwacja broni

#1 Post autor: Jacek »

Czołem Wszystkim!

Zastanawiam się czy bylibyście zainteresowani szybkim, kilkugodzinnym kursem budowy, działania i konserwacji broni?
Do dyspozycji broń krótka (pistolety i rewolwer), karabinki (AKMS oraz AR 15), karabiny (Mosin i niebawem Mauser), strzelby gładkolufowe (pump action oraz półautomat).
Kurs głównie skierowany do osób które jeszcze nie mają swojej broni i chciałyby się dowiedzieć jak to działa, czym i jak to czyścić i konserwować, składać i rozkładać.

Koszt - musimy pokryć wyłącznie koszt wynajęcia sali na której będziemy się spotykać. Cena waha się od 300 do 500zł za cały dzień i ten koszt będzie podzielony równo przez wszystkich uczestników. Mój czas i moja broń będą dostępne dla Was za friko.
Jeżeli ktoś z Was jest w stanie udostępnić salę za mniejsze pieniądze - zróbmy to we wskazanym miejscu, ja niestety nie mam możliwości zejść poniżej 300zł (sala na Karola Miarki) a więcej niż 500zł (LOK) to już przesada.

Dajcie znać w komentarzach co myślicie na ten temat.

Pozdrowienia,
Jacek P.

ODPOWIEDZ