Dzień Dziecka ze Strzelcem 2026


Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie „Strzelec”

zaprasza na

Piknik z okazji Dnia Dziecka

na strzelnicy JTS „Strzelec” oraz Poligonie!

Celem Pikniku jest propagowanie wszelkich form aktywności fizycznej, ze szczególnym uwzględnieniem strzelectwa sportowego i rekreacyjnego.
Dochód z pikniku przekazany będzie na rehabilitację i ochronę zdrowia 8-letniego Przemka z Kostrzycy
 
 

Piknik organizowany 31 Maja 2026 w godzinach: 11:00 – 15:00

W programie Pikniku przewidujemy:
• Piknik charytatywny
• Grill, napoje, ciasta
• Strzelanie z broni palnej
• Warsztaty tematyczne
• Strzelanie z łuków
• Dmuchańce
• Paintball
• Wystawa broni

Impreza odbędzie się na Strzelnicy Jeleniogórskiego Towarzystwa Strzeleckiego „STRZELEC”
Dojazd od al. Solidarności, droga na strzelnicę jest oznaczona. Jest to droga betonowo-gruntowa na której warto poruszać się powoli.
 

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj:

 
Kilka najważniejszych kwestii bezpieczeństwa:
• Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodzica na całym terenie imprezy
• Wymagana całkowita trzeźwość
• Osoby chcące skorzystać ze strzelnicy muszą posiadać przy sobie dowód tożsamości
• Strzelcy do 18 roku życia muszą posiadać dokument tożsamości (np. legitymację szkolną) i być pod opieką opiekuna, który posiada dowód tożsamości
Organizator: Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie „STRZELEC”
Patronat: Wójt Gminy Mysłakowice
Patroni medialni: ESKA2, 24jgora.pl, drukarnia Nowy Druk 
Sponsorzy: JACK – Broń i Amunicja, Kowary 4×4, Patology Squad, PGA, CARGUM SC OSP Mysłakowice, Fabryka IT, Nadleśnictwo Lwówek Śląski Reaper Family
 
Do zobaczenia na strzelnicy!