Członek zwyczajny

  • by

Członek zwyczajny
to osoba, która poprzez członkostwo w Klubie JTS chce dodatkowo uzyskać strzelecką licencję sportową a w konsekwencji własną broń sportową. Będąc sportowcem zobowiązuje sam siebie do brania udziału w zawodach strzeleckich wpisanych do kalendarza Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego ( w przypadku JTS „Strzelec” to Dolnośląski ZSS a wszystkie zawody JTS „Strzelec” wpisane są do kalendarza dolnośląskiego związku) po to by ową licencję utrzymać w mocy na kolejny rok.

Osobom które nie mają własnej broni a chciały by ją mieć, posiadanie licencji sportowej pozwala wystąpić o pozwolenie na broń sportową lub kolekcjonerską co celów sportowych albo obie na raz.

Wszyscy członkowie – zwyczajni i wspierający – mają pełną dowolność w korzystaniu z infrastruktury poligonu i strzelnicy klubowej zgodnie z jej przeznaczeniem. Wszyscy członkowie mają obowiązek stosować się do ograniczeń ruchu na poligonie i zasad bezpieczeństwa na strzelnicy. Wszyscy członkowie dbają wspólnie o wszystkie instalacje na poligonie.

Poniżej znajduje się deklaracja członkowska, którą po wybraniu rodzaju członkostwa należy wydrukować, wypełnić i podpisać, po czym można ją zeskanować, lub sfotografować i wysłać na adres: deklaracje@strzelec.org

Oryginał deklaracji będzie można dostarczyć przy najbliższej okazji spotkania z szefami klubu.

Deklaracja-członek-zwyczajny

Wpisowe, płatne jeden raz wynosi 250 zł.
Składka roczna wynosi 200 zł. Można ją zapłacić do 3 miesięcy od dołączania do Klubu.

UWAGA! W klubie działają różne promocje dotyczące wysokości składek i wpisowego. Warto o nich poczytać tu:

PROMOCJE

Nr. Konta do wpłat: 75 1750 0012 0000 0000 3698 4465
W tytule należy podać imię i nazwisko i rodzaj wpłaty, np „Wpisowe”, lub „Wpisowe i składka roczna” w przypadku jednorazowej płatności.

WAŻNA INFORMACJA: po przesłaniu skanu deklaracji czekamy 14 dni na wpłatę, po tym czasie wszelkie deklaracje nie potwierdzone wpłatą na nasze konto, będą usuwanie z naszej poczty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *